De complete route
- Gegevens
- Categorie: Round the World 2011 - 2012
- Gepubliceerd: donderdag 20 mei 2010
_______ Vliegen Round The World ticket _______ Vliegen losse tickets _______ Roadtrip |
_______ Vliegen Round The World ticket _______ Vliegen losse tickets _______ Roadtrip |
Het is zover, het huis staat te koop. Na een paar weken van intensief klussen, opruimen en mooimaken is de prijs bepaald en staan we te koop.
Ongelofelijk, 5 weken in de verkoop en de deal is rond! De allereerste kijkers zijn de trotse eigenaars geworden van de Jarenweg. Vandaag is het koopcontract getekend.
Vandaag ingecheckt in ons onderkomen voor de komende 6 maanden, Landgoed De IJsvogel in Voorthuizen. Compleet met vijver, sproeiers en eenden.
Nadat we de sleutel bij de Shurgard opslag hebben opgehaald, zijn we al naarstig begonnen met het heen en weer rijden van spullen. Vandaag hadden we de PON-bus tot onze beschikking en hebben we samen met Gerhard z'n vader de Jarenweg leeggetrokken.
Het resultaat is ons hele aardse bezit in een hokje van 3 bij 3 bij 3 meter. Op de foto de situatie vlak voordat de deur dichtging. Tot over 1,5 jaar!
Vandaag is stap 1 van het 'grote plan' gezet, de Jarenweg staat in de verkoop.
Na 4 weken afwachten tot alle ontbindende voorwaarden waren verlopen was het eindelijk zover: vandaag hebben we ceremonieel de verkocht-stickers geplakt. Nu is het echt zeker.
Met de aanstaande verhuizing in zicht moeten we ook nog een goed onderkomen vinden voor onze "huisdieren". Er zwemmen namelijk nog een aantal goudvisjes in de vijver.
Gelukkig wilde ons neef Mart er wel voor zorgen als we, zoals hij zegt, "op reis naar de wereld" gaan. Vandaag hebben we ze samen gevangen en in het nieuwe aquarium gedaan.
Vandaag is onze trouwe Spitfire verkocht. Nadat Wil 2 weken geleden al een ijskoud proefritje had gemaakt, werd ons rode oude autootje vandaag grondig getest door de kennis van Wil. De deal was snel rond en daarna vertrokken ze richting Bergen op Zoom. Dag lief Spitje, het waren 8 geweldige jaren....
Natuurlijk komt de familie even polshoogte nemen bij ons vakantiehuisje. Vandaag waren Pa, Ma, Robert, Juliette, Mart en Niels op bezoek. We hebben gezellig in de zon gezeten aan het zwembad en daarna in het restaurant gegeten.
Vandaag een volle dag, de familie Van Straaten komt op bezoek.Een gezellige dag met Nicole, Roger, Lies, Noortje en Eefje. We moeten alleen nog wel een paar keer oefenen met bowlen.